Citlivá pleť

PROGRAM EPIDERMA PRO PODRÁŽDĚNOU, CITLIVOU A ALERGICKOU PLEŤ

Speciální dermokosmetika EPIDERMA® je novou českou značkou na poli komplexní péče o podrážděnou, citlivou a alergickou pleť. Přípravky EPIDERMA® na podrážděnou a citlivou pleť jsou určeny pro všechny, které trápí pocit svědění, podráždění a zarudnutí kůže.

CO OD ZNAČKY EPIDERMA NA CITLIVOU PLEŤ OČEKÁVAT?

Zbavuje pocitu svědění
Zmírňuje alergické reakce
Udržuje pokožku čistou a vláčnou
Odstraňuje zarudnutí
Regeneruje a hydratuje kůži 

JAK FUNGUJE?

Princip speciální dermokosmetiky EPIDERMA je v patentované protizánětlivé kompozici Betuldiol®. Betuldiol® je směs extraktu z konopí - cannabidiol (CBD) a extraktu z kůry břízi – betulin. Obě složky využívájí protizánětlivých a klidnících účinků přírodních látek.

JAK POZNÁM CITLIVOU PLEŤ?

Zdravá kůže chrání tělo před vnějšími vlivy a udržuje správnou hladinu hydratace. Příčinou citlivé a intolerantní pleti je zejména snížený práh tolerance. Citlivá pleť nadměrně reaguje na vnitřní či vnější podněty a projevuje se subjektivními pocity kožního nepohodlí: pnutí, svědění a pálení. Citlivá pleť se také snadno dehydratuje, je suchá, což ji činí ještě vnímavější k vnějším vlivům, jakými mohou být změny teplot, nebo nesprávně zvolené kosmetické produkty.

 Úkolem kvalitní kosmetiky u citlivé pleti je zabránit pocitu suchosti kůže, pnutí, svědění a pálení. Doporučujeme používat 300 ml Epiderma balzám při ekzému a citlivé pleti, který je přímo předurčen k takovému ošetření kůže. Dobře se roztírá, dělá kůži hebkou a chrání ji před vnějšími vlivy. Na problematičtější místa je vhodný krém Epiderma při ekzému a podrážděné kůže 50ml. Budete mile překvapení kvalitou a účinkem přípravků Epiderma.

 
270
4591270459
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.