Zoufalý aknař je jako chrt – běží za něčím, co není

Největší pitomost, kterou jsem v poslední době četl je, že se lze zbavit akné za jedena až dva dny. A mladí tomu věří, protože právě zítra jdou na rande. Nekup to! Já jsem chápající člověk. A i pubertou jsem si prošel, ale nikdy jsem nevěřil, že pupínků nebo akné, jak chcete, se zbavím do rána. Nechci poučovat dnešní mládež, ale zbavit se akné i s nejmodernější metodou bude vždy trvat minimálně 14dnů. Tak to bylo před 40ti lety a platí to i dnes. Nejvíce však trpím, když čtu, že ta a ta a ten si pupínky tečkujou a ještě to radí dalším! Potom se diví, že přípravek nezabírá a jdou k dalšímu přípravku. A výrobci si mnou ruce. Nezapomeňte – jen celoplošným roztíráním krému na postižená místa s akném, se ho lze zbavit, či výrazně potlačit.

Zlepšení špatného stavu pleti při akné je běh na dlouhou vzdálenost. Opravdu není možné se ho zbavit během okamžiku. Vyhrává pouze ten, který má vůli a trpělivost. Jako při sportu. A na tečkování zapomeňte! Je to jen reklamní trik.

Usnadnění klidnění aknózní pleti vám přináší nová, ryze česká značka EPIDERMA. Není to zázrak, jak mnozí psali na diskuzních fórech, ale moderní proti aknózní přípravek. Který opravdu funguje. A jedná se o krém, který vás po dvou až třech týdnech zbaví projevů akné a zamezí tvorbě nežádoucích jizev na tváři a zádech. Více o přípravku zde: www.epiderma.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.