Betuldiol®, revoluční patentovaná kompozice

Betuldiol®, revoluční patentovaná kompozice

betuldiol-header

Betuldiol® je zcela nová, generačně revoluční léčebná kompozice, která byla vyvinuta značkou EPIDERMA®.

diagram diagram

Betuldiol® vychází z moderního ponětí protizánětlivých přírodních látek. Jeho vznik je složitým a finančně náročným procesem. Je složen z dvou hlavních látek . Z čistého CBD ( kanabidiolu) a z čistého Betulinu. Obě látky jsou v 99,00% čistotě a vyšší, jsou v krystalické formě.

Tato nová, zcela ojedinělá kompozice Betuldiol® má léčebně duální účinek. V praxi to znamená, že tato kompozice umí inhibovat prozánětlivé enzymy COX (cyclooxygenáza) tak i LOX (lipooxygenáza) a tím dochází k tlumení všech zánětů, které tyto enzymy zapříčiňují. Mohlo by se zdát, že celý proces inhibice zánětu je jednoduchý děj. Zní to jednoduše. Ale tak tomu není. Pravda je opakem. Zánět je velice složitým dějem a ještě složitější je jeho klidnění.

diagram diagram

Tato nová kompozice se tedy hodí na hojení většiny zánětů lidského organizmu. U kožních zánětů jako je ekzém, kontaktní ekzém, alergická dermatitida, psoriáza či akné má tato nová kompozice vysoké léčebné účinky. Také klidní záněty při ústním podání v podobě potravinových doplňků (záněty kloubů, žaludku, střev, slinivky a dalších nemocí).

Betuldiol® má i jiné léčebné schopnosti – svými účinky velice dobře ovlivňuje regeneraci lidského organizmu, především kůže. Je také nápomocen při regeneraci kůže a dokáže zabránit tvorbě strií a vrásek a tak kůži omlazuje. Anti-aging je jeho bonusem.

S obsahem této nové kompozice Betuldiol® byla vyvinuta základní kosmetická řada značky EPIDERMA®. Byly provedeny srovnávací, dvojitě zaslepené studie na účinnost těchto nových mixtur s vynikajícím úspěchem, kde byl jednoznačně potvrzen lepší a výraznější účinek produktů s obsahem kompozice Betuldiol®.

diagram diagram
modelka ikonka modelka

Touto novou kompozicí Betuldiol® se EPIDERMA® odlišila od konkurenčních značek. Kosmetické výrobky s obsahem Betuldiolu® výrazně napomáhají klidnit dermální záněty, což je pro současný trend zhoršování kvality kůže více než žádoucí.

A to za použití přírodních bioaktivních látek. Na této nové, účinné kompozici založila firma svůj startovací úspěch. Betuldiol® je nenapodobitelný a je předmětem patentu, který byl udělen. Značka EPIDERMA® s novou kompozicí tedy výrazně ovlivňuje regeneraci kůže, zabraňuje tvorbě strií a vrásek, kůži dobře hydratuje. Stačí vyzkoušet.