Často kladené dotazy

 • Kdo stojí za vývojem Vašich produktů?

  Za vývojem produktů značky Epiderma stojí MUDr. Jiří Skalický, který je autorem a spoluautorem několika patentů mezinárodního významu. V České republice se věnuje vlastnímu výzkumu se zaměřením na problematické projevy pokožky a její léčbu.

 • Mohu produkty používat/užívat při kojení?

  Kosmetiku EPIDERMA je možné používat i při kojení. Doplňky stravy jsou přírodní či zcela VEGAN, tedy neevidujeme žádné negativní účinky. Doporučujeme však konzultaci s vaším ošetřujícím lékařem.

 • Kdy se dostaví účinky Vašich produktů?

  Účinky našich produktů jsou pozorovatelné od jednoho týdne užívání. V případě kosmetiky se účinek ve zlepšení stavu dostaví obvykle po prvním týdnu používání. V případě doplňků stravy Buď v klidu a Spi v klidu se účinek dostaví také zhruba po týdnu, v některých případech to může trvat až měsíc. Účinek Hair Booster Premium se dostaví nejdříve zhruba za cca měsíc.

 • Posíláte vzorky Vašich produktů?

  Vzorky produktů bohužel neposíláme. Naše produkty jsou navrženy tak, aby fungovaly na dlouhodobé bázi. Při použití vzorku by efekt nepřišel. Pro výhodnější nákup můžete sledovat naše sociální sítě – Facebook a Instagram, kde informujeme o různých spolupracích s partnery pro výhodnější nákup.

 • V jaké časy je nejlepší používat produkty Epiderma?

  Každý produkt má vysvětlené používání na našem webu www.epiderma.cz. V případě konkretizujících dotazů neváhejte nás kontaktovat na našich sociálních sítích.

 • Jsou Vaše produkty bezpečné?

  Všechny naše kosmetické produkty i doplňky stravy jsou stoprocentně bezpečné. Všechny prošly kontrolou SZÚ.

 • Jaké je složení Vašich produktů, která látka je ta léčebná?

  Hlavní léčebnou látkou je v našich kosmetických produktech Betuldiol®, naše vlastní patentovaná kompozice. V případě doplňků Buď v klidu, Spi v klidu a Hair Booster Premium se jedná o kombinaci všech přítomných látek. V produktech se nacházejí další pomocné látky, které se v produktech nachází v legislativních normách.

 • Co je to Betuldiol®?

  Betuldiol® je revoluční léčebná kompozice vyvinuta společností Epiderma, konkrétně zakladatelem MUDr. Jiřím Skalickým.

  Kompozice má léčebně duální účinek. To znamená, že kompozice umí inhibovat protizánětlivé enzymy COX (cyclooxygenáza) tak i LOX (lipooxygenáza) a tím dochází k tlumení všech zánětů, které tyto enzymy zapříčiňují. Betuldiol® tak umí tlumit záněty, regeneruje a také omlazuje.

 • Od jakého věku je možné používat Vaše produkty?

  Kosmetické produkty jsou vhodné pro děti od tří let. V případě doplňků stravy Buď v klidu a Spi v klidu nejsou produkty z legislativních důvodů doporučeny pro děti.

 • Je možné používat Vaše produkty s jinými léčivy?

  Kosmetika a doplňky stravy jsou bez problému použitelné s jinými léčivými přípravky. V případě doplňků stravy Buď v klidu a Spi v klidu není známá kontraindikace s jakýmikoliv léky.