9 položek celkem

 

Značka EPIDERMA® se snaží k léčbě jednotlivých kožních onemocnění přistupovat komplexně a vycházet z dlouhodobých lékařských výzkumů. Vedle poznatků z medicíny vychází EPIDERMA® v ze současných trendů a využívá v kosmetice přírodní látky. Betuldiol®, jakožto jedna z těchto prokazatelně účinných přírodních složek působí nejen léčivě, ale i regeneračně na kožní záněty, na které se jednotlivé programy specializují.

Cílem ucelených programů na míru přímo konkrétnímu kožnímu onemocnění je snížení spotřeby kortikoidů, které v léčbě kožních onemocnění hrají mnohdy významnou roli. V akutních případech léčby kožních onemocnění mají mnohdy kortikoidy nezastupitelnou roli, dlouhodobě však problém neřeší, protože po vysazení preparátů a kožních mastí se objevuje nežádoucí zánět záhy opět.

Smyslem ucelených programů, jejichž významnou částí je Betuldiol®, je zklidnění kožních zánětů a úplné eliminování jejich dalšího vzniku. Dlouhodobé a intenzivní používání speciálně ucelených programů se postará nejen o zhojení kožních neduhů, jako jsou akné, ekzém, nebo lupénka, ale i o omlazení pleti, což je významný bonus navíc.

Základem všech kosmetických řad jsou konopný olej, čistý kanabidiol ( setkat se můžete se zkratkou CBD ) a extrakt z břízy - betulin. Veškeré produkty v jednotlivě zaměřených programech neobsahují halucinogenní látky a jsou vhodné pro děti i těhotné ženy. 

NEODBÝVEJTE PÉČI NAHODILÝMI PREPARÁTY. HÝČKEJTE VAŠI PLEŤ S UCELENÝMI PROGRAMY, KTERÉ JI KRŮČEK PO KRŮČKU BUDOU LÉČIT A REGENEROVAT.

 

 

 

Trustpilot