Mamalive.cz: (Ú)klid v sobě

Máme tu podzim a to znamená návrat dětí do škol a školek, skok do rozjetých kolejí kroužků a dalších aktivit a vzpomínky na letní dovolenou se nám pomalu rozplývají v sychravých dnech a do dalších volných chvil je ještě daleko. Tohle všechno se na nás může nejen psychicky podepsat. A věřte, že vím o čem mluvím????

 

Buď v klidu mamalive.cz

 

Zrovna nedávno jsem si prošla pekelnou několikadenní migrénou, ke které se po nevolnostech přidala i bolest krční páteře. Při zápřahu, který mám v práci i s Lili, nic moc. Ale, našla jsem jednoho fajn pomocníka, zcela přírodního s naprosto geniálním názvem BUĎ V KLIDU. Na Instagramu jste mi psali, že byste ho potřebovali kýbl a já s vámi souhlasím.

 

Buď v klidu mamalive.cz zkušenost

 

Příčinou psychického napětí, špatného spánku bývají velmi často právě stres, nervozita či jiné onemocnění a případné léky na zklidnění psychiky tyto problémy jen potlačují a nedochází k jejich odstranění.

Doplněk stravy Buď v klidu s konopným olejem od EPIDERMA pomáhá ke zklidnění stresu a nervozity. Obsažené látky jsou přírodního původu, jejich užívání není návykové a jsou vhodné i k dlouhodobému užívání. Že v tom jsou nějaké čáry? Ne, ne, vždyť už naše praprababičky znaly účinnost bylin, jako je kozlík lékařský, mučenka pletní a dobromysl obecná. Ty všechny v tomhle novém produktu najdete. Konopný olej působí cíleně na zdroj zmíněných problémů, kozlík, dobromysl a mučenka zase přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a krevního tlaku. Navíc tento produkt neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani umělá azobarviva.

 

Buď v klidu mamalive.cz recenze

Přípravek BUĎ V KLIDU zároveň navodí váš organizmus k důkladnému spánku, který vás posílí a osvěží. Účinek pocítíte již po týdnu užívání 1-2 kapslí přes den (dle toho jak moc jste psychicky vyšťavení). Co vás určitě potěší, hlavně holky po porodech, co bojují s problematickou pletí. Pomáhá regenerovat kožní buňky a ulevuje právě při těchto problémech. Když zkombinujete i s komplexní řadou dermokosmetiky Epiderma máte vyhráno (více o ní jsem psala ZDE).

Buď v klidu mamalive.cz testování

 

Tak, co bych vám závěrem popřála, BUĎ(TE) V KLIDU a zvolte účinnou přírodní cestu před léky na zklidnění psychiky.

 

Zdroj: https://www.mamalive.cz/l/u-klid-v-sobe/