Užitečné informace

Affiliate program

Vítáme Vás v Affiliate EPIDERMA marketingu.
VSTUPTE DO NAŠEHO PARTNERSKÉHO PROVIZNÍHO PROGRAMU. 

Náš Affiliate partnerský program je vlastně síť obchodníků (partnerů), kteří propagují náš byznys a jediné, co za to chtějí, je podíl na uskutečněném obchodě. Vše se odehrává na internetu.


Partnerem může být kdokoliv, může to být Váš kamarád, kolega, soused, ale také Vaši zákazníci,
nebo někdo z branže. Většinou je to však někdo, koho jsme nikdy neviděli. Naším partnerem můžete být právě Vy.

Co k tomu potřebujete?

  • Připojení na internet
  • Mobil nebo tablet nebo notebook nebo PC
  • Zdarma se zaregistrovat v našem partnerském programu

Jak můžete program šířit?

  • Využívat naše reklamní prvky – bannery a odkazy a ty šířit po internetu
  • Sdílet příspěvky na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jiných sociálních sítích
  • Na Vaši webovou stránku umístit vybraný reklamní prvek
  • Na Váš blog napsat recenzi o výrobku
  • Svým přátelům, známým, zákazníkům (neSPAMujte) poslat e-mail nebo I sms

Jak to vypadá?

Affiliate

Jak poznáme a jak Vy poznáte, že jste šíření prováděli právě Vy?

Registrací do partnerského software (jmenuje se AffilBox) získáte nezaměnitelný partnerský kód, tzv. AffilID, které je pak automaticky součástí každého reklamního prvku a jde spolu s ním všude tam, kam ho pošlete nebo kde ho vystavíte. A vše se zaznamenává ve statistikách programu, které Vy také vidíte.

Za co a kdy dostanete zaplaceno?

Platí se vždy až za uskutečněnou objednávku v e-shopu nebo realizovanou zakázku, která je následkem vyplněného formuláře. Základem je zaznamenání konverze ve zmíněných statistikách.

V okamžiku, kdy zákazník zaplatí a uběhne 14-ti denní zákonná lhůta, je Vám připsána provize, kterou také vidíte ve statistikách. A až naplníte výplatní limit 1000,- Kč, tak Vám pro provedení příslušných formalit je provize vyplacena. Výplatní termín je 1x za měsíc. Umíme však udělat výplatu i dle aktuální potřeby.

Kolik si můžete vydělat? Musíte plnit nějaké limity?

Tady neexistuje žádný strop. Je to jen na Vás, jak intenzívně budete provádět šíření a také kam ho budete směřovat. I tady platí, že štěstí přeje připraveným. My Vám v tom budeme intenzivně pomáhat. Nemusíte plnit žádné limity, k ničemu se nezavazujete. Vše záleží jen na Vás.

Kdy se můžete stát partnerem programu EPIDERMA a jak dlouho to trvá?

To může být velmi rychlé. Když právě nyní provedete registraci, přijdou Vám dva e-maily. V jednom Vám je potvrzena registrace, ve druhém Vám přijde jednoduchý dotazník. Ten jen on-line vyplníte.
A my Vám pak rádi schválíme přístup do partnerského programu. Určitě to nebude trvat déle než 24 hodin.
Kliknutím na tlačítko se dostanete na přístupovou stránku partnerského programu. V jeho dolní části jsou popsána všechna důležitá pravidla. Mimo jiné také, jak vysoká je provize.

 

Registrace

 

ÜBER UNS

EPIDERMA - holisticky zaměřená kosmetika, která zohledňuje lékařské hledisko i přírodní složky

EPIDERMA je českou společností, která je od svého prvopočátku celostně zaměřenou kosmetikou, jež se zaměřuje na řešení mnohdy komplikovaných problémů s pokožkou.

Co vše zahrnuje celostní přístup k problémům jako je akné, ekzém a lupénka?

Jde o propojení lékařského zaměření MUDr. Jiřího Skalického, který se ve své lékařské praxi zabýval právě dermatologií a medicínský pohled na problematiku obohatil o přírodní esence.

EPIDERMA se specializuje především na inovace a vývoj v řešení v oblasti lupénky, ekzémů a akné. Jedním z nesporných unikátů EPIDERMY je složení Betuldiol®. Tato kompozice je výrazně protizánětlivá, regenerační a svým způsobem ojedinělá. Za významné můžeme považovat, že je předmětem patentu celoevropského významu.

Betuldiol® jako evergreen v léčbě komplikovaných kožních onemocnění 

Se složením Betuldiolu® byla vyvinuta základní kosmetická řada EPIDERMY. Následně byly provedeny srovnávací a dvojitě zaslepené studie, které zkoumaly účinnost nových mixtur s jinými přípravky, jež obsahovaly konopné složky. Jednoznačně byl potvrzen lepší a výraznější účinek produktů, které obsahovaly  

Tradice a zkušenost - Mezinárodní patent!

EPIDERMA čerpá a navazuje na celoživotní studie a zkušenosti zakladatele MUDr. Jiřího Skalického.

Doktor Skalický dokončil Univerzitu Karlovu v Praze v roce 1978 a v počátku své profesní dráhy se zajímal o inovativní prvky v medicíně. V roce 1992 odešel do soukromého sektoru. Osm let pobýval v Rusku, kde studoval alternativní medicínu. Významný vliv na další jeho práci měl pobyt v Altaji, hornaté části Sibiře, kde vegetace skrývá až 300 druhů léčivých bylin, včetně konopí.

Je autorem a spoluautorem několika patentů mezinárodního významu.

Po návratu do České republiky se intenzivně věnoval vlastnímu výzkumu již se zaměřením na problematické projevy pokožky a její léčbu. Prováděl mnoho studií o účincích oleje z konopí a jeho vlivu na choroby kůže. Je autorem a spoluautorem několika patentů mezinárodního významu. Patří mezi hrstku průkopníků, kteří stáli u zrodu využití konopného oleje v kosmetologii.


MuDr. Skalický

MUDr. Jiří Skalický

 

V roce 2007 se začal zajímat o duální (dvojitě působící) lék proti zánětům. Jedná se v zjednodušené formulaci o inhibiční účinek prozánětlivého enzymu COX (cyklooxygenáza) a prozánětlivého enzymu LOX (lipooxygenáza). Své znalosti o konopí uplatnil v jednom ze svých patentů o protizánětlivých látkách s duálním působením – Cannabiox. Tou dobou to byla první přírodní farmaceutická kompozice ve světě s tímto účinkem.

 

Kanabidiol obohacený o Betulin jako nadstavba pro kosmetiku, která léčí i hojí

 

Později pak odborné veřejnosti přispěl i první lékopisnou normou konopného oleje, která do té doby nebyla popsána. Jako první sjednotil složení konopného oleje a uvedl na trh jeho normu. Na lékopisu pracoval od roku 2008 až 2010 za pomoci VŠCHT v Praze s prof. Ing. Františkem Kvasničkou, CSc. Ten byl schválen Evropskou komisí v Bruselu a je závazný téměř pro celý svět.

V roce 2012 MUDr. Skalický zaznamenal, že Cannabiox není vždy stejně účinný a má ojediněle mírné nežádoucí reakce. Tato zjištění spustila vývoj dokonalejší a účinnější duální kompozice – Betuldiol®.

Směsice Kanabidiolu a Betulinu vykazovala vysoké regenerační účinky.

V roce 2014 vložil MUDr. Jiří Skalický své know-how do společnosti Epiderma a.s., která se specializuje na výrobu dermokosmetiky určenou pro pacienty s problematickou pokožkou.

betldiol

 

Doktor Skalický zasvětil téměř celý svůj profesní život tématu vlivu účinných látek z konopí na nemocnou kůži. Proto i jeho kosmetické mixtury jsou na vysoké úrovni a zákazníci speciálně zaměřené programy na jednotlivé typy pokožky opakovaně vyhledávají pro jejich léčivé i regenerační účinky.

 

Věříme, že použití výrobků EPIDERMA překoná Vaše očekávání. K dostání zde v e-shopu a nebo v každé dobré lékárně na vyžádání.

Betuldiol®

Betuldiol

Betuldiol® je zcela nová, generačně revoluční léčebná kompozice, která byla vyvinuta značkou EPIDERMA. Tato kompozice je předmětem patentových přihlášek. Věříme, že použitím výrobků EPIDERMA se překonají Vaše očekávání.

Betuldiol vychází z moderního ponětí protizánětlivých přírodních látek. Jeho vznik je složitým a finančně náročným procesem. Je složen z dvou hlavních látek . Z čistého CBD ( kanabidiolu) a z čistého Betulinu. Obě látky jsou v 99,00% čistotě a vyšší, jsou v krystalické formě.

Tato nová, zcela ojedinělá kompozice Betuldiol má léčebně duální účinek. V praxi to znamená, že tato kompozice umí inhibovat prozánětlivé enzymy COX (cyclooxygenáza) tak i LOX (lipooxygenáza) a tím dochází k tlumení všech zánětů, které tyto enzymy zapříčiňují. Mohlo by se zdát, že celý proces inhibice zánětu je jednoduchý děj. Zní to jednoduše. Ale tak tomu není. Pravda je opakem. Zánět je velice složitým dějem a ještě složitější je jeho klidnění.

Tato nová kompozice se tedy hodí na hojení většiny zánětů lidského organizmu. U kožních zánětů jako je ekzém, kontaktní ekzém, alergická dermatitida, psoriáza či akné má tato nová kompozice vysoké léčebné účinky. Také klidní záněty při ústním podání v podobě potravinových doplňků (záněty kloubů, žaludku, střev, slinivky a dalších nemocí).

Betuldiol má i jiné léčebné schopnosti – svými účinky velice dobře ovlivňuje regeneraci lidského organizmu, především kůže. Je také nápomocen při regeneraci kůže a dokáže zabránit tvorbě strií a vrásek a tak kůži omlazuje. Anti-aging je jeho bonusem.

S obsahem této nové kompozice Betuldiol® byla vyvinuta základní kosmetická řada značky EPIDERMA. Byly provedeny srovnávací, dvojitě zaslepené studie na účinnost těchto nových mixtur s vynikajícím úspěchem, kde byl jednoznačně potvrzen lepší a výraznější účinek produktů s obsahem kompozice Betuldiol®.

Touto novou kompozicí Betuldiol® se EPIDERMA odlišila od konkurenčních značek. Kosmetické výrobky s obsahem Betuldiolu® výrazně napomáhají klidnit dermální záněty, což je pro současný trend zhoršování kvality kůže více než žádoucí. A to za použití přírodních bioaktivních látek. Na této nové, účinné kompozici založila firma svůj startovací úspěch. Betuldiol je nenapodobitelný a je předmětem patentu, který byl udělen. Značka EPIDERMA s novou kompozicí tedy výrazně ovlivňuje regeneraci kůže, zabraňuje tvorbě strií a vrásek, kůži dobře hydratuje. Stačí vyzkoušet.

Reference a certifikace

Reference spokojených zákazníků

„Program je vytvořen s citem pro lupénkáře. Od doby co používám, nemám žádné větší problémy. Dokonce se mi zdá, že ložiska pomalu mizí a hlavně blednou. Po šupinách ani vidu! Doporučuji tento program. Konečně někoho napadlo dělat něco pro nás. Jirka“  -jiří

 

„Jsem vašim zákazníkem víc než dva roky a díky vašim přípravkům jsem si vyléčila lupénku.“ -Mirka I.

 

„zdá se že opravdu funguje, zakoupila jsem další várku...“  -Ivana Váchová

 

„Nejdřív jsem pro neteř koupila pouze krém. Po jejím chvalozpěvu jsme dodala celý základní balíček a už si ho u mě objednala i na Vánoce:)!!! Takže určitě spokojenost.“ -Hana V.

 

„Vyzkoušel jsem řadu produktů, ale vždy s minimálním výsledkem. Až produkt od Epiderma.cz zabral a já můžu jen doporučit. Díky :-) “ -Miroslav Koutný

 

„Naprosto fantastický produkt! Zatím nejlepší zkušenost s produkty podobného typu! Milé dámy, rozhodně vyzkoušejte! Terka;)“ -Tereza

 

„Jsem spokojená, spi v klidu jsem si pořídila již podruhé, pomáhá mi na spaní a mám lepší usínání.
Přišel mi i produkt navíc jak dárek :)“ -
Denisa Teperová 

 

„Jsem velmi spokojená s šamponem, problémy postupně ustupují..“ -Naděžda Škodová

 

„Silný atopicky ekzém u 9 leté dcery byl za 5 dnů pryč! Výrobky z kategorie zázračných! Vřele doporučuji. Eshop dodává zboží rychlostí blesku. Absolutní spokojenost. “ -Petra Holešínská 

 

„Po 4 dnech užívání, mi zmizela vyrážka ze sluníčka (červené pupínky a ž puchýřky) na obličeji. Můžu jen doporučit. Po nanesení přestala vyrážka i nepříjemně svědit. “ -Jaroslava Kostilnikova

 

„Kapsle jsem dostal jako dárek při objednávce. Určitě má pozitivní výsledky na psychiku, užívám je při psoriáze. Objednal jsem si je již podruhé doporučuji. Spi v klidu na spánek ideální, především při velkém psychickém zápřahu. “ -Adam Bělíček

 

„ Koupila jsem celý Ekzém program" jako dárek k narozeninám a myslím, že jsem obdarovanou velice potěšila, produkty používá teprve krátce asi týden a už teď jsou vidět pokroky. Produkty jsou na kůži příjemné, vůbec nedráždí. Musím uznat , že výrobky značky Epiderma jsou velice kvalitní, velký dík patří panu doktorovi Skalickému i celému jeho týmu.“ -Šárka C.

 

„Rychlé vyřízení objednávky, velká spokojenost.“ -Stanislav Slezak

 

„Krém jsem koupila pro syna.... Viditelné zlepšení... pleť není zarudlá...spoustu pupínků už zmizelo, už se těší až bude pryč úplně všechno za mě DOPORUČUJI!! “ -Eva Čížová

 

„Od dětství trpím ekzémem, v posledních letech již ne po celém těle, ale zejména na dlaních a prstech rukou (mokvající bolestivé puchýřky přecházející v suché praskliny, které se velmi špatně hojí). Balzám mne zklidnil ekzém rukou při fázi, která není akutní (při akutním zhoršení bohužel pomáhají zatím jen kortikoidy).“ -Kristina R.

 

„Musím uznat, že šampon opravduje funguje. Nechte ho působit jak je uvedeno na obale a výsledek se dostaví. U mě změna nastala po dvou umytí hned ustoupilo svědění. Postupně se pokožka začala hojit a po 14 dnech mohu říci že jsou ložiska zahojená. Pro mě velká úleva a říkám si sakra proč jsem tento šampon a tuto kosmetiku neobjevila dříve. Mohu jen doporučit a to mi věřte že jsem toho už vyzkoušela. “ -Monika Sochova

 

„Spotřebovala jsem jedno balení a hned obědnala druhé, výrazné zlepšení. Díky“ -Jana

 

„Šampon používám opakovaně více než rok na seboreu. Můžu říci, že nic z dostupných prostředků volně prodejných nebo i od lékaře nepomohlo. A že jsem toho vyzkoušela mraky. Až tento šampon. Navíc je přírodní a hlavně neobsahuje kortikoidy. Pro mě je to po těch letech zázrak. Pan doktor prostě vymyslel něco, co opravdu pomáhá. Děkuji.“ -D. Fajkusová

 

„Ke konci mesice jsem v praci vystaven velkemu stresu kvuli kteremu jsem obvykle spatne spal. Od te doby co jsem zacal s Bud v klidu jsem prijemne uvolneny a vse mi jde lepe od ruky. Jako bonus jsem byl povysen ????“ -Michal Poledno

 

„Synovi /8let/ mazu lokty a pod koleny teprve druhý den. A již vidím zlepšení. Je to plně funkční výrobek, nelituji peněz. Děkuji MUDr. Skalický.“ -Zuzana Kohoutkova

 

„Užívám vždy před začátkem zkouškového období. Učení mi jde lépe a při samotné zkoušce jsem více v klidu.“ -Jarmila Novotná

 

„Mazala jsem se proti Seboree a po pul roce je vse pryc. Ted se mazu jen obcas a spis preventivne. Mohu doporucit kazdemu, ktereho seborea potkala!!!“ -Romana K.

 

„Naprosto dokonalý balzám. Odšupuje, hydratuje a mně i zmenšuje a zesvětluje psoriatické skvrny. Čumím jako vejr.
Doporučuji a dávám pět hvezdiček.Vlasta “ -
Vlasta Černý

 

„Rovněž tohoto balení mám jedno za sebou a můžu jen potvrdit, že funguje...cítím se více v pohodě i během dne a jen můžu litovat, že jsem tento produkt neobjevila dříve! Můžu jen doporučit všem kdo mají stresové zaměstnání, ale životní situace... “ -Lenka Gardoňová

 

„Tento balzám byl pro mě téměř absolutní záchranou na prapodivný atopický ekzém, který mě trápí jen v "zimním" období a při psychické zátěži. Letos mě potrápil absolutně a nebýt tohoto..tak nevím! Můžu jen doporučit, opravdu zklidní a funguje nejvíc ze všech prostředků, které jsem kdy vyzkoušela...a nedám na přírodní produkt dopustit! “ -Lenka Gardoňová

 

„Vyzkoušela jsem na doporučení, používám už 3 týdny a vidím výsledky. Vyhovuje mi, že ho můžu používat pod make-up. V.“ -Veronika Š.

 

„Za léta jsem klasicky jako každý vyzkoušela ledasco, od produktů z lékárny, přes domácí masti,po koupele atd., ale výsledky upřímně nic moc. EPIDERMA krém užívám už druhé balení, tedy cca 6 týdnů. Po prvních 3 týdnech se ložiska začali po okrajích výrazně stahovat, blednout a v místech, kde předtím byly se pokožka vrací do původního zdravého vzhledu. Na postižených oblastech bývala pokožka vystouplá a rýhovitá,nyní je srovnaná a rýhy se vyhlazují. Používám celou řadu, tedy i balzám a konopný olej CBD. Po dlouhé době, za mě, konečně něco, co viditelně pomáhá a už se těším až po mnoha letech obléknu něco jiného, než dlouhé kalhoty :-) Anna“ -Anna

 

„Akné mizí a nové se netvoří. Epiderma for ever!!!“ -Jan B.

 

„Tenhle krém používám už přes rok a neměnila bych! Po letních prázdninách se mi pleť, konkrétně akné, hodně zhoršilo (stres, méně spánku, chladnější počasí), ale hned po týdnu intenzivního promazávání 2x denně mi spousta pupínků zmizelo a celkově je moje pleť jemnější a méně zarudlá. Ještě spolu s micelární vodou a mycím gelem od této značky se mi pleť snad do pár týdnů jako vždy zlepší. Moc doporučuju!“ -Anna

 

„Dobrý den, pane doktore, zúčastnil jsem se Vaší přednášky v Lázních Lipová dne 2.9.2019. Chtěl bych Vám za ni moc poděkovat, protože byla velmi inspirativní a poučná. Jakožto "lupénkář" používám váš bioaktivní krém, Vy jste mi na přednášce doporučil používat především balzám. Hned druhý den jsem si ho tedy šel do lázeňského obchůdku koupit a po týdnu používání musím konstatovat - jedinečný účinek a změna stavu pokožky neuvěřitelná. Spokojenost více než 100%. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů, jak v osobním, tak i pracovním životě.“ -Petr P.

 

„Jsem velmi spokojená, po nevalných zkušenostech s mnoha dalšími produkty už jsem ani nedoufala ve zlepšení stavu kůže. Takže za mě 100% ANO !“ - Dana Hladká

 

„Jsem spokojený, zmizel pocit napětí a že nic nestíhám. Je to z mého pohledu jeden z nejlepších přírodních prášků. Doporučuji úplně všem.“ -Jirka

 

„Cenově srovnatelné s běžnými šampony. Kvalitativně nesrovnatelně lepší. Doporučuji všem.“ -Ivo Rejzek

 

„Tohle je první šampon, který mi hned po par umytích zabral na lupy. Díky Epidermo“ -Jan Bilek

 

„Naprostá spokojenost“ -Pavlína Herzánová

 

„Výborný krém. Již po pár dnech používání jsou vidět výsledky. Nevysušuje, mizí akné i jizvy. Doporučuji!“ -Martina Mlýnková

 

„Šampon používá manžel,na velmi špatnou pokožku vlasaté části(lupy až boláky).Jako jediný ma tento viditelné učinky.DEKUJI“ -Jarmila Horská

 

„Tento krém OPRAVDU funguje. Stále se mi tvoří akné v mém dospělém věku, bývá zarudlé. Tento kŕem mi pleť zklidní, urychlí hojení a po několika dnech je viditelné i vyhlazení a také je výborný, že se dá použit i pod make up. Doporučuji velice ráda dále.“ -Sim

 

„jsem naprosto spokojený. jsou to kapsle, které mi pomáhají především přes den, kdy potřebuji zklidnit. A jsem v pohodě. Dle výrobce se jedná o 100% přírodní produkt a tak nějaká ta chybička ve struktuře zrn v kapsli je z mého pohledu normální. Hlavně, že to funguje a je to přírodní. Jirka“ -Jirka

 

„Tyto produkty používám cca třičtvrtě roku a velký dík za ně! Vystřídala jsem spoustu přípravků na kůži, ale toto mi zatím vyhovuje nejlépe + i další z této řady. Můžu jen vřele doporučit. “ -Lenka Gardoňová

 

„Tento produkt je výborný. Zklidňuje a hydratuje.Lupenka je světlá a nebolí. Výborný produkt.“ -Jana Černá

 

„Tento balzám mě zbavil vyrážky na pažích, kterou jsem měla přes dvacet let, již během 14ti denního používání! Doposud mně na ni zabíraly pouze mastičky s kortikoidy, které jsem používat nechtěla. Za balzám jsem velmi ráda, je velmi příjemný, pokožku krásně hydratuje, používám ho na celé tělo. Všem doporučuji!“ -Linda Hradecká

 

„Hodnocení produktu mast na lupénku vinikající včetně dalších produktů ,voda a balzám jsem spokojen.“ -Josef Pročko

 

„Spím líp a ráno se cítím vážně odpočatě. Za mě dobrý“ -Helena

 

„Prášky na noc a k tomu olejové kapky ráno. Super“ -Jana K.

 

„Škoda, že jsem na tuto kosmetiku nenarazil dříve. Mohu jedině doporučit.“ -Martin

 

„Nepoužívám na žádný problém, pouze pro jeho bonusové účinky :-) Vlasy se skvěle rozčesávají, nemastí se tak rychle ale hlavně jsou měkké a hebké, jako po použití vlasové masky :-)“ -Saša

 

„Na Facebooku jsem zahlédl, že tyhle prášky fungují proti kocovině a je to pravda. Už konečně nemusím každé ráno říkat, že uz nebudu pít.
Konečně si mohu s přáteli dát skleničku vína bez následků :-)“ -Jarda 

 

„V noci jsem se často budila, díky stresovým situacím v rodině. Po měsíci užívání se mi spánek zlepšil a konečně jsem si odpočinula. Doporučuji všem, kteří řeší složité životní situace. Fakt to pomáhá“ -Mirka Fohlová

 

„Používám cca 2 měsíce společně s krémem CEBADOL BIOAKTIVNÍ CBD KRÉM PŘI AKNÉ 30ML a výsledky jsou fantastické. Můžu jen doporučit. Pleť je klidná, bez výraznějších projevů akné.“ -Petra

 

„Již po třech tabletách cítím pozitivní účinek na uklidnění, začínají ustupovat příznaky únavy a začínám být klidnější. Jsem zvědavá, jaký účinek se dostaví po delším delší užívání.“ -Bohumila Veselská

 

„Nemá chybu! Za tři týdny jsem téměř po akné.Chce jen vydržet a dodržovat pravidelnost. Netečkovat. myslím si, že nebudu mít ani jizvy. Nové akné se tvoří, ale vždy zmizí. Vím, že se asi budu muset mazat celou puberetu. Za rok napíšu zase.
Za mě Epiderma 5 hvězdiček.“ -Jaroslav

 

„Nedám na něj dopustit!!!“ -Jan Koubek

 

„Mažu se balzámem každý den a jsem spokojen. Doporučuji. Pokud máte někde na těle více postižená místa doplňte balzám o krém. “ -Josef Berger

 

„Tento balzám byl pro mě téměř absolutní záchranou na prapodivný atopický ekzém, který mě trápí jen v "zimním" období a při psychické zátěži. Letos mě potrápil absolutně a nebýt tohoto..tak nevím! Můžu jen doporučit, opravdu zklidní a funguje nejvíc ze všech prostředků, které jsem kdy vyzkoušela...a nedám na přírodní produkt dopustit! “ -jiří Hamáček

 

 

 

...mnoho dalších pozitivních referencí naleznete pod každým produktem...

 

Naše certifikace