Kosmetika na lupénku

lupenka2

Cíl kosmetiky Epiderma na lupénku

Celé snažení týmu značky Epiderma je snaha pomoci pacientům, kteří mají lupénku. Epiderma je jednou z mála značek, pokud ne jedinou, která se profesionálně zabývá zánětlivými změnami kůže a její léčbou, včetně lupénky. Naše snaha je pomoci lidem, kteří mají tu smůlu, že mají lupénku, aby se její projevy na kůži minimalizovaly a pacienti mohli žít normální život. Vždyť i oni si zaslouží být krásní.

Značka Epiderma je na trhu krátkou dobu, ale za tu dobu pomohla mnoha lidem a stala se výrazným pomocníkem v boji proti lupénce. Máme mnoho děkovných dopisů a kladných hodnocení na webu. Proto si myslíme, že můžeme směle tvrdit to, co píšeme a za čím si stojíme.

Značka Epiderma vyvinula speciální protizánětlivou kompozici Betuldiol, která je velkým přínosem v dermatologii. Aby se naplno projevil potenciál této kosmetiky, byl sestaven ucelený a profesionální program ke klidnění lupénky. Jednotlivé přípravky určené k ošetření lupénky (všechny přípravky naleznete v sekci dermokosmetika) obsahují jednotlivé bioaktivní látky, které se při používání celého programu navzájem doplňují, potencují a vytvářejí tak synergický hojivý a klidnící efekt. Všechny přípravky obsahují protizánětlivý Betuldiol.

 

 
305
179913051799
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.