Epiderma generálním partnerem dermatologického fóra

Epiderma generálním partnerem dermatologického fóra, jejíž program byl zaměřen na léčbu akné, ekzému a lupénky ( psoriázy).

Lipovské dermatovenerologické fórum konané v lázních „Lázně Dolní Lipová“, se stalo pravidelnou novoroční zastávkou předních dermatovenerologů z Čech a Slovenska. Letos se na začátku nového roku sešlo v těchto lázních 70 kožních lékařů specialistů, aby si mezi sebou sdělili své nové poznatky v oblasti léčby kožních onemocnění. Fórum se konalo od 11.1. do 13.1.2019.

Epiderma, jako generální sponzor, se stala součástí této novoroční akce. Do těchto lázní dodává tato značka bezplatně své výrobky, které jsou úspěšnou součástí programů lázeňské léčby. V novodobých lázeňských setkáních kožních lékařů, ještě nikdy nechyběla. A kožní lékaři tuto značku Epiderma respektují a uznávají. O tom svědčí fakt, že při přednášce, kterou měla Epiderma, byl nabitý sál a bylo položeno lékaři mnoho zajímavých dotazů směrem k přednášejícímu MUDr. Jiřímu Skalickému, který celou mixturu vymyslel a nechal si ji patentovat.

Značka Epiderma ve své přednášce vysvětlila kožním lékařům nadčasové složení svých přípravků a jejich funkčnosti na kůži postiženou akné, ekzémem a lupénkou. Význam Epidermy je obrovský i při jinak problematické pokožce, jako je citlivá kůže a alergická kůže. Epiderma nejenom dokáže kůži hydratovat a dodávat jí pružný vzhled, ale dokáže ji také vyživovat a regenerovat, což pozitivně přijmou ti, co mají vrásky, a nebo mají náběh k tvorbě vrásek. Epiderma ale hlavně dokáže zklidnit problematickou pokožku/kůži. Je to přidaná hodnota této kosmetiky, s čímž se mnohé kosmetiky pochlubit nemohou. Tuto informaci kožní lékaři kvitovali s povděkem.

Ke konci přednášky Epidermy vyzvedl pan inženýr a ředitel lázní Dyntera skutečnost, že byl svědkem v jeho lázních malého zázraku, kdy malá holčička s generalizovaným atopickým ekzémem, kde selhala jakákoliv léčba, se kůže třetí den po použití balzámu při ekzému značky Epiderma zklidnila natolik, že byla holčička bez obtíží. Velice byli spokojeni i její rodiče. A pro značku to je velký závazek kvality a další motivací k práci.

Lze tedy na závěr říci, že Epiderma si pomalu buduje své zázemí v kvalitě a v účinnosti. Tato značka je k dostání v lékárnách a na e-shopu: www.epiderma.cz

V lékárnách je zapotřebí trpělivosti s lékárníkem, který ne vždy tuto značku objedná a místo toho navrhne jinou alternativní a ne vždy plnohodnotnou kosmetiku.

MUDr. Jiří Skalický