Lupénka ve vlasech - kožní peklo!

Kůže je největší orgán lidského těla, a tak není divu, že se o ni pokouší celá řada neduhů a je třeba řešit nespočet komplikací a potíží. Psoriáza stojí v čele. A výsledky léčby a snažení nejisté.

Do zbraně!

Paradox je, že se bavíme o vyrážkách nebo o akné, ale lupénka stojí vždy v pozadí. Pravda je ale taková, že je to nejčastější kožní peripetie, se kterou se můžete potkat. Lupénka je všude a v různých formách se s ní potýká poměrně vysoké procento populace. Bohužel spadá do kategorie chronických onemocnění, u kterých je šance na úplné vyléčení téměř nulová. Jediným řešením je pravidelná, důsledná a především vhodná péče. Díky ní potíže zařadí zpátečku, zmírní se svědění a mapky na pokožce nebudou svědit, pálit a pnout.  

Problém je v tom, že na trhu je celá řada produktů na léčbu a boj s lupénkou. Jen málokteré ale skutečně fungují a neskrývají se za plejádu vedlejších účinků. Každému navíc vyhovuje něco jiného a kůže si žádá individuální přístup. Hledání té pravé kosmetiky je běh na dlouhou trať s cílovou páskou v nedohlednu. Stovky pokusů a desítky omylů. A čím víc svou kůži zkoušíte, tím je odolnější a odmítavá vůči dalším experimentům. Je to začarovaný kruh, ze kterého vede jen jedna cesta.

Depositphotos_432068510_L

Nenápadný poklad

Jedním z osvědčených tipů je speciální řada produktů přímo na lupénku od Epidermy. Naše firma se zaměřuje na ty nejpalčivější kožní problémy a vydává se boje vyzbrojená nejúčinnějšími poklady z přírody. To je podle nás jediný možný způsob, jak posílit přirozené zdraví a dát neduhům na frak. Kdeže chemie, ale kompozice složek, které zabraňují nekonečnému svědění, pokožku regenerují, stopnou tvorbu lupů a šupinek, utnou vypadávání vlasů a zvětší objem. A v neposlední řadě posílí kůži, aby nemohla lupénka tak snadno operovat a parazitovat na zdraví, kráse a sebevědomí.  

Mohlo by se zdát, že konopí je lékem na všechno. Není, nedokáže spasit všechno. Ale na lupénku si troufá. V nabídce je vyjma krému a sprchového gelu, které jsou vhodné na ošetření podrážděné a těžce zkoušené kůže, dva produkty na péči o vlasy. Šampón i balzám se nestarají jen o vlasy, ale především o pokožku, která trpí a bez pomoci se neobejde.

Díky přírodnímu složení je riziko negativní reakce těla (pokožky) na novou péči s CBD minimální. I tak ale musíte sledovat všechny změny a projevy. Na jedné straně stojí dehtové přípravky, kyselina salicylová, kortikosteroidy, retinoidy, cyclosporine nebo dokonce biologická léčba, ale my dáváme přednost přírodním zdrojům. Není to krok zpátky, naopak. Konopná kosmetika se z dlouhodobého hlediska prezentuje jako pohlazení, jako skutečný lék s trvalými výsledky. Lupénka ve vlasech není tak viditelná jako ekzém na tvářích nebo křečové žíly, ale umí znepříjemnit život a způsobovat permanentní nepohodlí. Změňte to. I na první pohled nenápadné krůčky vpřed jsou vítězství.

epiderma_lupénka (1)

Trustpilot

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení