Ucelené programy vedou ke zdravé pokožce

9 položek celkem

 

Značka EPIDERMA® se snaží k léčbě jednotlivých kožních onemocnění přistupovat komplexně a vycházet z dlouhodobých lékařských výzkumů. Vedle poznatků z medicíny vychází EPIDERMA® v ze současných trendů a využívá v kosmetice přírodní látky. Betuldiol®, jakožto jedna z těchto prokazatelně účinných přírodních složek působí nejen léčivě, ale i regeneračně na kožní záněty, na které se jednotlivé programy specializují.

Cílem ucelených programů na míru přímo konkrétnímu kožnímu onemocnění je snížení spotřeby kortikoidů, které v léčbě kožních onemocnění hrají mnohdy významnou roli. V akutních případech léčby kožních onemocnění mají mnohdy kortikoidy nezastupitelnou roli, dlouhodobě však problém neřeší, protože po vysazení preparátů a kožních mastí se objevuje nežádoucí zánět záhy opět.

Smyslem ucelených programů, jejichž významnou částí je Betuldiol®, je zklidnění kožních zánětů a úplné eliminování jejich dalšího vzniku. Dlouhodobé a intenzivní používání speciálně ucelených programů se postará nejen o zhojení kožních neduhů, jako jsou akné, ekzém, nebo lupénka, ale i o omlazení pleti, což je významný bonus navíc.

Základem všech kosmetických řad jsou konopný olej, čistý kanabidiol ( setkat se můžete se zkratkou CBD ) a extrakt z břízy - betulin. Veškeré produkty v jednotlivě zaměřených programech neobsahují halucinogenní látky a jsou vhodné pro děti i těhotné ženy. 

NEODBÝVEJTE PÉČI NAHODILÝMI PREPARÁTY. HÝČKEJTE VAŠI PLEŤ S UCELENÝMI PROGRAMY, KTERÉ JI KRŮČEK PO KRŮČKU BUDOU LÉČIT A REGENEROVAT.

 

 

 

Trustpilot

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení