BETULDIOL®

Betuldiol® je zcela nová, generačně revoluční léčebná kompozice, která byla vyvinuta značkou EPIDERMA. Tato kompozice je předmětem patentových přihlášek. Věříme, že použitím výrobků EPIDERMA se překonají Vaše očekávání.

Betuldiol vychází z moderního ponětí protizánětlivých přírodních látek. Jeho vznik je složitým a finančně náročným procesem. Je složen z dvou hlavních látek . Z čistého CBD ( kanabidiolu) a z čistého Betulinu. Obě látky jsou v 99,00% čistotě a vyšší, jsou v krystalické formě.

Tato nová, zcela ojedinělá kompozice Betuldiol má léčebně duální účinek. V praxi to znamená, že tato kompozice umí inhibiovat jak COX (cyclooxygenáza), tak i LOX (lipooxygenáza) a tím dochází k tlumení všech zánětů, které COX a LOX zapříčiňují. Mohlo by se zdát, že to zní jednoduše, ale tak tomu není. Pravda je opakem. Zánět je velice složitým dějem a ještě složitější je jeho klidnění.

Tato nová kompozice se tedy hodí na hojení většiny zánětů lidského organizmu. U kožních zánětů jako je ekzém, kontaktní ekzém, alergická dermatitida, psoriáza či akné má tato nová kompozice vysoké léčebné účinky. Také klidní záněty při ústním podání v podobě potravinových doplňků (záněty kloubů, žaludku, střev, slinivky a dalších nemocí).

Betuldiol svými protizánětlivými účinky velice dobře ovlivňuje i další funkce lidského organizmu, především kůže: kůži čistí a dezinfikuje - hlavně u akné, je nápomocen při regeneraci kůže a dokáže zabránit tvorbě strií a vrásek.

S obsahem této  nové kompozice Betuldiol® byla vyvinuta základní kosmetická řada značky EPIDERMA. Byly provedeny srovnávací, dvojitě zaslepené studie na účinnost těchto nových mixtur s vynikajícím úspěchem, kde byl jednoznačně potvrzen lepší a výraznější účinek produktů s obsahem kompozice Betuldiol®.

Touto novou kompozicí Betuldiol® se značka EPIDERMA odlišila od konkurenčních firem. Výrobky s obsahem Betuldiolu® výrazně klidní ekzémy, psoriázu, akné a další dermální záněty, což je pro současný trend zhoršování kvality kůže více než žádoucí. A to za použití přírodních bioaktivních látek. Na této nové, účinné kompozici založila firma svůj startovací úspěch, protože tato látka je nenapodobitelná a je předmětem patentu, který byl udělen. Značka EPIDERMA s Betuldiolem výrazně ovlivňuje pozitivní regeneraci kůže, zabraňuje tvorbě strií a vrásek, kůži dobře hydratuje. Stačí vyzkoušet.