Co je to betuldiol

BETULDIOL
JE ZCELA NOVÁ, GENERAČNĚ REVOLUČNÍ A DOPOSUD NEZNÁMÁ, LÉČEBNÁ KOMPOZICE, KTERÁ BYLA VYVINUTA V LABORATOŘÍCH EPIDERMA. TATO KOMPOZICE JE PŘEDMĚTEM PATENTU.

Jedná se o unikátní spojení dvou přírodních látek, které sami o sobě nejsou tak účinné, jako při jejím spojení. Sloučením těchto dvou látek ( CBD – cannabidiolu / výtažku z konopí/ a Betulin extraktu/výtažek z břízy/) vznikla zcela nová a ojedinělá kompozice, která má léčebně duální účinek. V praxi to znamená, že tato kompozice umí inhibiovat jak COX ( cyclooxygenáza), tak i LOX ( lipooxygenáza) a tím dochází k tlumení všech zánětů, které COX a LOX zapřičiňují.

Tato nová kompozice se tedy hodí na hojení většiny zánětů lidského organizmu. U kožních zánětů jako je ekzém, kontaktní ekzém, alergická dermatitida, psoriáza či akné má tato nová kompozice vysoké léčebné účinky. Také klidní záněty při ústním podání v podobě potravinových doplňků (záněty kloubů, žaludku, střev, slinivky a dalších nemocí).

S obsahem této  nové kompozice byla vyvinuta základní kosmetická řada značky EPIDERMA.

Tyto výrobky svým zpracováním hmoty a účinkem mohou směle konkurovat zavedeným značkám.

            Byly provedeny srovnávací, dvojitě zaslepené studie na účinnost těchto nových mixtur s vynikajícím úspěchem, kde byl jednoznačně potvrzen lepší a výraznější účinek kompozice s obsahem Betuldiolu.

            Touto novou kompozicí se značka EPIDERMA výrazně odlišila od konkurenčních firem. Výrobek s obsahem této nové kompozice má nesrovnatelně větší tišící účinnost, než konkurenční výrobky.

            Výrobky s obsahem Betuldiolu výborně klidní ekzémy, psoriázu, akné a další dermální záněty, což je pro současný trend zhoršování kvality kůže více než žádoucí. Navíc za použití přírodních bioaktivních látek.

            Na této nové, účinné kompozici založila firma svůj startovací úspěch, protože tato látka je nenapodobitelná a je předmětem patentu. Z těchto důvodů nemá značka EPIDERMA  žádnou konkurenci.